Taki tam zbiorek różnych spostrzeżeń i „złotych myśli” z co najmniej kilku ostatnich dni.
– Muzyka dzieli się na dobrą, złą, disco polo i Feel.
– Jakby tym na Wiejskiej przetrzepać kieszenie, toby Atlantyda się znalazła.
– Roman Żurek był w wojsku, chociaż wygląda jak ktoś, kto ma w papierach kategorię F.*
– Prasa studencka jest mądra.**
– Nowa epidemia – „grypa Romana”. Przychodzi falami.
– Jeśli w filmie podają numer telefonu, dzwoń koniecznie.
– Photofunia nowym narzędziem zemsty.
– Jestem „bratem z czterech jeźdźców Apokalipsy”.
– Mystic powiada, że insekty się depcze albo wytruwa. Albo wyskrobuje, jeśli to są wszy.
– Ja chcę TVN.
– Weźrzesze to „adehadowcy”. Rzecz nazwano po imieniu x)
– Przeciętny Francuz widział w życiu więcej anime niż czterech polskich fanów razem wziętych.
– Przeciętny Włoch też.
– Dżinsowa kurtka w zestawieniu z bojówkami pogrubia. W zestawieniu z dżinsami – nie.
– Niektóre żony znanych mężczyzn są wyjątkowo niewyżyte.
– Rafał Kadłucki z Paranienormalnych chodził do tej samej budy, co ja.
– Scenariusz „Pitbulla” napisali jacyś idioci.
– Jeszcze więksi idioci pozwolili go zrealizować.
* F, czyli „w razie wojny odstrzelić, żeby nie przeszkadzał”. Trafne stwierdzenie Dommela xD
** Kupujcie „Dlaczego”, czytajcie „Dlaczego” 😀
dawno się nie odzywałam, ale czytam wiernie! ;))co do Atlantydy, Atlantyda już się znalazła 😉 w galaktyce Pegaza! chociaż na początku roku przyleciała (taaak, całe miasto) na ziemię. 😉 hmm… za dużo stargate: atlantis oglądam? ;)))a apropos dlaczego, to mnie to rozbawiło, jak sobie właśnie przypomniałam, że dosyć często kupowałam 'dlaczego’ w liceum, a odkąd mianować się mogę mianem 'studentki’ to nie kupiłam ani jednego numeru :)))