Za oknem piękna pogoda, jutro święta, a ja źle się czuję. Przesilenie wiosenne. Psia ich mać. Dlatego z okazji świąt wielkanocnych życzę wszystkim tym, których jeszcze cokolwiek obchodzę i którzy mnie cokolwiek obchodzą, przede wszystkim zdrowia. Poza tym szczęścia, pomyślności, powodzenia w życiu i oczywiście pieniędzy – bo one często dają to wszystko, co powyżej wymieniłam. A przy okazji spełnienia zawodowego i dużo miłości…
Nie przejadajcie się i sprzątajcie skorupki po jajkach 🙂
Może jeszcze zdążę przed śniadaniem: Smacznego! 😉 Najwyżej przed obiadem;p
piękna pogoda? zazdroszczę! u nas leje i grzmi od wczoraj…