Martaaa Martertonik Superstar (chociaż ja też niegorsza) xD

Daguchna (23:29)
[Dzisiaj 23:23] MysticMoon: Kto go tam wie. W życiu mężczyzny pojawia się taki okres kiedy mu zaczyna ten mięsień się rozwijac np. u Jarka Marka już go widac

[Dzisiaj 23:25] Daguchna: Powaga? (ja tam myślałam, że Jarek zawsze tak miał, bo widziałam na focie sprzed paru lat…)

[Dzisiaj 23:26] MysticMoon: Przeczytaj sobie jego felieton statusiec. Ale nawet na fotach z Bomboniery ( my z wami) widac że mu brzuszek urósł

[Dzisiaj 23:28] Daguchna: Może jest w ciąży? <lol>

Daguchna (23:29)
cała ja xD

Martaaa (23:30)
nie w ciąży tylko ma hatbulubatete 😛

Daguchna (23:30)
co? 😛

Martaaa (23:30)
xD

Martaaa (23:30)
wydeło go moze xD

Daguchna (23:30)
xDDD

Daguchna (23:30)
aż tak?

Martaaa (23:30)
pił wódke i zapijał mlekiem 😛

Martaaa (23:30)
mozliwe 😛

Daguchna (23:31)
tjaaa. podpierdzielał mleko Antosiowi 😛

Martaaa (23:31)
Antek juz chyba odstawil mleko 😛

Daguchna (23:31)
a ja tam nie wiem 😛

Daguchna (23:32)
[Dzisiaj 23:29] MysticMoon: Ty to JM był by pierwszym facetem przy nadzieji 😀

Martaaa (23:33)
JM pierwszy? Nie, Sobieraj był pierwszy 😛

 

 

 

Wybaczcie… Nie mogłam się powstrzymać xD

Lowe was, wszystkie świrusy na „dzielni”.

4 komentarze do “Martaaa Martertonik Superstar (chociaż ja też niegorsza) xD”

    1. Ty się nie proś, ty się nie proś, bo pewną książkę zacznę tu publikować w odcinkach… a może i nawet w całości dam xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *