„Dagster nie rozumie”

Dokładnie tak. Parafrazując Formację Chatelet, „Dagster nie rozumie” (a właściwie to „nie rosumie”). Dagster nie wie, co myśleć o tym wszystkim. Więc stara się nie myśleć. Po trochu dlatego, że się przeziębił i smarka, a przy zatkanym nosie mózg niedotleniony i ciężko się skoncentrować. W każdym bądź razie Dagster nie myśli, Dagster nie oczekuje, Dagster się nie nastawia. Dagster stara się być wyrozumiały. Zna się chyba na tym, ma już doświadczenie po dwóch podobnych razach.

A tak poza tym to Dagster z racji zaziębienia jutro nigdzie nie wychodzi to będzie oglądał. I w sumie chyba jest ciekaw, co z tego wyjdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *