No i się wyjaśniło. Na stronie Neo-Nówki.
„Po dwuletniej wspólpracy z kabaretu postanowil odejsc Michal Paszczyk. Powodem tej decyzji jest chec powrotu do zajec stricte aktorskich (teatr, film) jak równiez chec realizowania swoich autorskich projektów. Dla lowców sensacji, nie ma pomiedzy nami zadnego konfliktu, decyzja o odejsciu byla wywazona i konsultowana. My ze swej strony bardzo to sznujemy i chcielibysmy podziekowac Michalowi za wszystko to, co zrobil dla kabaretu Neo-Nówka. Dziekujemy. Zyczymy równiez Michalowi wielu sukcesow i realizacji swoich planów i marzen. A ze z kabaretu Neo-Nówka nie odchodzi sie daleko, to pewnie bedzie go mozna jeszcze gdzies z nami zobaczyc.”
Epidemia, kurwa, epidemia. Tak jak wykrakałam, repeta z Połońskiego. Owszem, chciałam tego, ale nie takim kosztem. Nie takim…