Na początek szaleństwa kabaretowego z Rotundy rodem Łowcy.B śpiewają swój hit o wannie xD
Na konferansjerce niezawodni Jachim. Nie wiem, co za idiota mu włosy układał, ale w każdym razie Tomek wygląda fatalnie 😐
Ma być przemieszania składów i świeże numery. Ołłłł, brzmi smakowicie ^^
Skecz Formantów o panu Pułkowniku, co to fajny jest, ale z pijanym mężem z KSM-owskiego „Kochanie, wróciłem”, afrykańskim doktorek od Młodych Panów i Gajdą z Łowców 😀 Jaaaaaa xD I jeszcze ten chichoczący Pałubski, luuudzie xD „Po kiego grzyba?” „Halucynogennego” xD
Interwiev I. Wypowiadają się panowie Heniek i Czesiek z Wrocławia. Czujecie to? 😀
Skecz Kabaretu Skeczów Męczących z udziałem gości 🙂 To będzie teledysk w klimacie czarnoskórych raperów o różowych prosiaczkach xD Czarny doktor Alban wkracza do akcji xD TANCERKI EROTYCZNE!!! Pielęgniarki w dodatku… xD Ale ja wątpię w ich erotyczność (czy Grzana i Mały mogą być kobiecy?) xD
Skecz Kabaretu Młodych Panów o policjantach. Z Maryjuszem i Gajdą 😀 I Zbigniewem z KSM, który okazuję się braciszkiem „Młodego” oraz Śrubą, którego się młody szybciutko pozbywa xD „Czad, k…a!”
Interwiev II. Wypowiada się Formacja Chatelet. Historyjka o tym, co Grzana odwalił na ślubie Jerzyka 😀
Piosenka we wspólnym wykonie Młodych Panów i Łowcy. Rozpłynęłam się z zachwytu nad jazzowym śpiewem Banana, reggae Zakleszcza i bluesem Maryjusza 😀 Lowe głos Matiego ^^
Interwiev III. Wypowiada się Kabaret Skeczów Męczących. Krótko i treściwie xD
SEEEEJM! Aghhhh, pamiętam, co Łowczaki odwalali kiedyś w tym skeczu z Neo-Nówką… ^^ Patrzę w TV i widzę Paszczyka. K….a, deja vu xD Jeaaaaahh, kocham tooo xD A Romek ma efektowną szopę na głowie xD Ach, ten sopran Gawlina xDDD Krew, Honor i Sztanga xDDD Demoniczny śmiech Paszcza tłumaczy pochodzenie przydomka „Sweet Prince of Darkness”.
Co? Już koniec? Eeee, chciałoby się więcej tak zdrowej schizy. Chcemy jeszcze, chcemy jeszcze, CHCEMY JESZCZE!