Wespół w zespół

Na początek szaleństwa kabaretowego z Rotundy rodem Łowcy.B śpiewają swój hit o wannie xD

Na konferansjerce niezawodni Jachim. Nie wiem, co za idiota mu włosy układał, ale w każdym razie Tomek wygląda fatalnie 😐

Ma być przemieszania składów i świeże numery. Ołłłł, brzmi smakowicie ^^

Skecz Formantów o panu Pułkowniku, co to fajny jest, ale z pijanym mężem z KSM-owskiego „Kochanie, wróciłem”, afrykańskim doktorek od Młodych Panów i Gajdą z Łowców 😀 Jaaaaaa xD I jeszcze ten chichoczący Pałubski, luuudzie xD „Po kiego grzyba?” „Halucynogennego” xD

Interwiev I. Wypowiadają się panowie Heniek i Czesiek z Wrocławia. Czujecie to? 😀

Skecz Kabaretu Skeczów Męczących z udziałem gości 🙂 To będzie teledysk w klimacie czarnoskórych raperów o różowych prosiaczkach xD Czarny doktor Alban wkracza do akcji xD TANCERKI EROTYCZNE!!! Pielęgniarki w dodatku… xD Ale ja wątpię w ich erotyczność (czy Grzana i Mały mogą być kobiecy?) xD

Skecz Kabaretu Młodych Panów o policjantach. Z Maryjuszem i Gajdą 😀 I Zbigniewem z KSM, który okazuję się braciszkiem „Młodego” oraz Śrubą, którego się młody szybciutko pozbywa xD „Czad, k…a!”

Interwiev II. Wypowiada się Formacja Chatelet. Historyjka o tym, co Grzana odwalił na ślubie Jerzyka 😀

Piosenka we wspólnym wykonie Młodych Panów i Łowcy. Rozpłynęłam się z zachwytu nad jazzowym śpiewem Banana, reggae Zakleszcza i bluesem Maryjusza 😀 Lowe głos Matiego ^^

Interwiev III. Wypowiada się Kabaret Skeczów Męczących. Krótko i treściwie xD

SEEEEJM! Aghhhh, pamiętam, co Łowczaki odwalali kiedyś w tym skeczu z Neo-Nówką… ^^ Patrzę w TV i widzę Paszczyka. K….a, deja vu xD Jeaaaaahh, kocham tooo xD A Romek ma efektowną szopę na głowie xD Ach, ten sopran Gawlina xDDD Krew, Honor i Sztanga xDDD Demoniczny śmiech Paszcza tłumaczy pochodzenie przydomka „Sweet Prince of Darkness”.

Co? Już koniec? Eeee, chciałoby się więcej tak zdrowej schizy. Chcemy jeszcze, chcemy jeszcze, CHCEMY JESZCZE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *