Dzisiaj na dziewiętnastą trzydzieści idę na Plac Ratuszowy na występ Neo-nówki. Neony drugi raz w przeciągu całych wakacji.. haha xD No ale kto to mógł przewidzieć.
D. kazała P. ucałować.
N. – wyściskać tegóż.
S. – gorąco pozdrowić G.
O. – pozdrowić i spytać, czy będą kiedyś u niej w mieście.
M. – tylko pozdrowić.
O lol xD
Edit: St. kazała G. ucałować i wyściskać.
K…a, co to ja jestem?!? xD