Neonowo.

Dzisiaj na dziewiętnastą trzydzieści idę na Plac Ratuszowy na występ Neo-nówki. Neony drugi raz w przeciągu całych wakacji.. haha xD No ale kto to mógł przewidzieć.

 

D. kazała P. ucałować.

N. – wyściskać tegóż.

S. – gorąco pozdrowić G.

O. – pozdrowić i spytać, czy będą kiedyś u niej w mieście.

M. – tylko pozdrowić.

 

O lol xD

 

Edit: St. kazała G. ucałować i wyściskać.

 

K…a, co to ja jestem?!? xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *