Nie no, po prostu nie mogłam się powstrzymać. Dzisiaj… naczy się wczoraj Stachu na GG waliła takimi tekstami, że mało nie padłam. Muszę, po prostu MUUUUSZĘĘĘĘ tutaj je wrzucić. Mam nadzieję, że Stachu mnie nie zabije 😉
Daguchna (10-08-2007 21:31)
weź mnie ubij, bo ja zuaaa
(…)
Sztacheta (10-08-2007 21:32)
<ubija>
Daguchna (10-08-2007 21:32)
<auaaaa>
Sztacheta (10-08-2007 21:32)
<jeszcze żyjesz?!>
Daguchna (10-08-2007 21:32)
<muszę! jutro mam KSM!>
Sztacheta (10-08-2007 21:32)
<ssij!>
Daguchna (10-08-2007 21:32)
<buehehehe>
Sztacheta (10-08-2007 21:33)
<zdychaj, jak Cie ubijam, a nie mi z KSM-em wyjeżdzujesz>
Sztacheta (10-08-2007 21:41)
wiesz co?
Sztacheta (10-08-2007 21:41)
chyba mi zgniły buty
Daguchna (10-08-2007 21:41)
WTF?
Sztacheta (10-08-2007 21:41)
no bo smierdzom
Daguchna (10-08-2007 21:42)
może tylko niedoschły
Sztacheta (10-08-2007 21:42)
a moze
Sztacheta (10-08-2007 21:42)
🙂
Daguchna (10-08-2007 21:42)
ty się módl, bo ja zgniją to będą do wy..walenia
Sztacheta (10-08-2007 21:42)
ale to trampki
Sztacheta (10-08-2007 21:42)
15 zł u zółtka
Daguchna (10-08-2007 21:43)
no chyba że
I clou wieczoru – muszę sobie zapisać ten tekst:
„
przeciez mje nie zjedzą, a jak mnie zjedzą to mnie wysrają ot co” (pisownia oryginalna xD)
Od dzisiaj kocham Sztachetę. Melwin będzie się musiał nią podzielić ze mną xD
A tak poza tym to jutro… tfu! dzisiaj od 18 baluję z Gangstą w Lubomierzu. I bardzo dobrze, bo paru świątobliwych „annoying persons” z pewnego forum nie będę miała na widoku 😛
Sztacheta zawsze takimi tekstami wali :D:D:D Serio, czasami sikam ze śmiechu 😀 podzielę się. ^^ bo ja się dzielę, nie to co niektórzy :PP lelele do zo ^^
a mnie to juz nie kochasz 😛 ale schizy sa the best 😀