Stachu Sztachetka superstar xD

Nie no, po prostu nie mogłam się powstrzymać. Dzisiaj… naczy się wczoraj Stachu na GG waliła takimi tekstami, że mało nie padłam. Muszę, po prostu MUUUUSZĘĘĘĘ tutaj je wrzucić. Mam nadzieję, że Stachu mnie nie zabije 😉

 

Daguchna (10-08-2007 21:31)
weź mnie ubij, bo ja zuaaa

(…)

Sztacheta (10-08-2007 21:32)
<ubija>

Daguchna (10-08-2007 21:32)
<auaaaa>

Sztacheta (10-08-2007 21:32)
<jeszcze żyjesz?!>

Daguchna (10-08-2007 21:32)
<muszę! jutro mam KSM!>

Sztacheta (10-08-2007 21:32)
<ssij!>

Daguchna (10-08-2007 21:32)
<buehehehe>

Sztacheta (10-08-2007 21:33)
<zdychaj, jak Cie ubijam, a nie mi z KSM-em wyjeżdzujesz>

 

 

Sztacheta (10-08-2007 21:41)
wiesz co?

Sztacheta (10-08-2007 21:41)
chyba mi zgniły buty

Daguchna (10-08-2007 21:41)
WTF?

Sztacheta (10-08-2007 21:41)
no bo smierdzom

Daguchna (10-08-2007 21:42)
może tylko niedoschły

Sztacheta (10-08-2007 21:42)
a moze

Sztacheta (10-08-2007 21:42)
🙂

Daguchna (10-08-2007 21:42)
ty się módl, bo ja zgniją to będą do wy..walenia

Sztacheta (10-08-2007 21:42)
ale to trampki

Sztacheta (10-08-2007 21:42)
15 zł u zółtka

Daguchna (10-08-2007 21:43)
no chyba że

 

I clou wieczoru – muszę sobie zapisać ten tekst:

przeciez mje nie zjedzą, a jak mnie zjedzą to mnie wysrają ot co” (pisownia oryginalna xD)

Od dzisiaj kocham Sztachetę. Melwin będzie się musiał nią podzielić ze mną xD

 

A tak poza tym to jutro… tfu! dzisiaj od 18 baluję z Gangstą w Lubomierzu. I bardzo dobrze, bo paru świątobliwych „annoying persons” z pewnego forum nie będę miała na widoku 😛

2 komentarze do “Stachu Sztachetka superstar xD”

  1. Sztacheta zawsze takimi tekstami wali :D:D:D Serio, czasami sikam ze śmiechu 😀 podzielę się. ^^ bo ja się dzielę, nie to co niektórzy :PP lelele do zo ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *