Koszalin XIII

XIII Festiwal Kabaretu w Koszalinie właśnie się rozpoczyna pod hasłem „Kabaretowa wojna domowa”. Z Bałtrosiem na konferansjerce i Jerzym Badziewiakiem na miotle dozorcy… 🙂

Kabaret Moralnego Niepokoju na początek, powitany owacyjnie. Chyba coś nowego, bo jest mama z synem w szpitalnej poczekalni i syn słucha „hitu” Rosiewicza. I jeszcze lekarz będący zarazem exchłopakiem mamuni. No, no, no xD Ze świńskimi podtekstami, z wydekoltowaną nieprzyzwoicie Pakosą, no, ale nowy skecz jednak. I jeszcze jeden i jeszcze raaaz. Ciekawe, czy nówka. Oj, chyba tak. W każdym razie coś rzadko pokazywanego. „A co się robi w kuratorium? Palę zwłoki” xD „Sikiratka” xD O tym robalu ciągle będzie xD „Nie kuś mnie, kusicielu!” xD

Marioolkaaa, ulubienica tłumu xD Ależ ona jest krejzi, ja prtolę xD Pojechana na maksiora xD Zakręcona jak muszla po ogórkach xDDD Tłum entuzjastycznie skanduje: „Ma-rio-la! Ma-rio-la!” 😀

Piosenka o wakacjach xD Jelenia Góra rules! xD „Jaaadę na Hel” 😀 Rockowisko 😀 I tu się kończy pierwsza część.

 

Część II

„Jedna z najsłynniejszych Polek (…) pani Hela” z mężem of coz xD

A teraz Daniec. Gada i gada i gada, dużo o polityce.

Kevin Aiston? A co on tu kurczę robi? Gada… Kiedy będą Raczki albo Ciachy? 😐

Oooo, Neo-nówka ze złomiarzami! Po taki przynudzaniu tego nam było trzeba! 😀 LOVE NEONY. I teraz na drugą nóżkę. Skecz drogi xD Uaah, Paszczu jaki seksowny zarościk 😀 Niby widziałam na fotach Beluty z wczoraj, ale od wczoraj zdążyła się sytuacja trochę zmienić, wiadomo… 😀 I niech sobie Koniczynki z Sierańskim szaleją, a ja i tak będę się gapić na człowieka, któremu Dommel wyrobił legitymację z wypisanym stanowiskiem „Bóg” xD

 

Część III

Koń Polski na początek. Zakup kontrolowany, sprzedaż kontrolowana itp. 🙂

Jurki. I szok. Jezus Maria, Sasza w ciemnych włosach :O Nie no, ładne to to nie jest.

Paweł Dłużewski. O, ja chętnie posłucham 😀 Ten gościu wymiata 🙂

Wreszcie i Ciachy kochane nasze 😀 Skecz o tym, że trzeba uważać, co się żonie w prezencie kupuje.

Krosny będzie! 😀 W scenkach pt. „Karateka” i „Dyrygent” xDDDD

 

Część IV

Rak. Krzysiu Respondek, aaaahhhhh… 😀 I jeszcze śpiewa… 😀 A Grzegorz Poloczek snuje historię o tym, jak to się z Respondkiem dostali do kabaretu xD

Ciach o autostradzie. Belka mówi, że nie lubi tego skeczu. Przez Leszka podobno. Powiedziała, że nie lubi, jak ktoś gra jąkałę. Eee tam, chrzani. „Burdel, burdel, UFO” xD

Jurki w skeczyku o spotkaniu takich dwóch ludzi o trochę innym światopoglądzie xD Czytaj: o spotkaniu ciućmy i dresa-porąbańca xD „Prosiaczku, prosiaaaczkuuu” xD „Poniosło mnie jak nauczyciela przy wypłacie” xD Lałam z tego! xD

A na koniec to cholerne, komercyjne Kombii. Kto nie chce mieć mentalnej czkawki, niech wyłączy lepiej.

 

I to już jest koniec. Szczerze? Mazurska lepsza była.

4 komentarze do “Koszalin XIII”

  1. Coś się posypało, to było widać po tym jak Paranienormalni dwa razy Jadę na Hel zagrali… Nie no.. Weź. Dla mnie festiwal z Kóniem i Rakiem to nie może być genialny…

  2. Ja prtole, normalnie sie zgadzam z Toba, ze Mazurska była lepsza.Ale Ty jesteś krejzolska, kuwa, ja prtolę Mariolka rlz 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *