Część I:
Artyści szaleją w hab-bitach do melodii z „Blues Brothers”. Łajza i Karol mają niebieski, Jareczek fioletowy z pomarańczowym, a Michu zielony xD Na konferansjerce niezastąpione Adamy 🙂 Będą szaleć parami. Na początek para, którą łączy tylko nazwisko: Kachna Piasecka i Krzysztof Piasecki. Troszkę nudne, chociaż fajnie teksty i oryginalna „Piasenka” (pisownia zgodna z intencjami autorów).
Grzańcia przez chwilę miał genialny kosmyk na czole, ale sobie go zburzył. Ueeee… ;P Po raz kolejny pojawiają się nieuzasadnione złośliwości na temat nosa Małego, tym razem wzbogacone paroma tekstami na temat jego zdolności internetowych („Adam jest chyba jedynym człowiekiem na świecie, który odpisuje na spam” xD).
Duet nr 2 – Robert Górski i Mikołaj Cieślak (Mikołajek Cieślaczek, jak to ujął chyba Mały xD) ze skeczem rzecz jasna nie pierwszej młodości o telefonicznej rezerwacji biletów. Było w „Tygodniku Moralnego Niepokoju”, tylko, że z nieco inną obsadą (Rafał grał kasjera). Lepsze to niż piętnasta przeróbka „Sesji z historii” 😛
Przy wielkich owacjach na scenie zjawia się Michał Pałubski jako niezapomniany Euzebiusz („Takie zbiorowe kuku może nawet zabić” xD). Publiczność szaleje 😀
Duet 3 i 4 w jednym albo duet razy dwa czyli Grupa MoCarta w numerze „Dziki Zachód” 😀 I’m lovin’ it 🙂 Plus czerwona torebka dyndająca na skrzypcach Filipa Jaślara… xD
Pan Mietek idzieee!!! Skyrlyc skyrlyc xD Niespodzianka – pan Mietek nazywa się Mieczysław Lucyferowicz (pseudonim Szatan) xD
Duet 5 i 6 na raz, czyli Kabaret Pod Wyrwigroszem w składzie scenicznym jako znana już rodzinka Kresowiaków. „Mieciu! Telefon do ciebie?” „A skąd?” „No jak to skąd, z popa” xDDDD Jeden wielki ciąg grepsów powodujących zaliczenie kontaktu z podłogą xD „Ja nie mam nic homoseksualnego.” „Taaa… A w tej sukience to pop będzie chyba kanałami szedł!” xD „A ile mają dzieciów?” „Ile da radę!” „Tyle, ile zapomnieli odhaczyć” xD
Para 7 – całkiem niekabaretowa: Dorota Wellman i Marcin Prokop. Całkiem? Wypadli śmieszniej niż KMN :] Plus na dokładkę pan Mieciuniu dziwnie podobny do Jacka Ziobry albo (po łokciu) do Krzysztofa Krawczyka xD
Część II:
Andrzejek i Łukasz z Kabaretu Pod Wyrwigroszem jako nowy Ivan i nowy Delfin (Delfin wypas… wymiata xD) i śpiewają „nie wiem o czyyym” xD
Grzanka recytuje, Mały robi klimat poetycki 😀
Neo-nówka wchodzi na scenę, jeeeaaaa xD Przygrywka przed jutrzejszym 😀 „Aaaaadam” xD „Znowu nam się zawiesił… Panie Windows… znaczy się panie Adamie” xD „Ale z nas cysterny!” xD
Specjalna dedykacja dla Jabbara leczącego aktualnie kontuzję po pechowym upadku na próbie do krakowskiego pojedynku kabaretowego – „Alien” w wykonie dwóch Kasiek – Zielińskiej i Jamróz. Eee… Jednak nie to samo co oryginał.
Drugie wejście Euzeba! xD Publika szaleje xD
Silvio Berlusconi wygłasza już trzecią mowę do „salutto alcoholico” xD „Miniatura Pokemona” „Posła Gosiewskiego” xD
DNO :DD I skecz… eeee… drogowy xD
Góral z Cieślakiem jako Gwidon i Romek. Tylko jakoś ubrani lepiej (lepszy lumpeks znaleźli xD). Ale wreszcie coś mniej opatrzonego :]
Drugie wejście Grupy MoCarta 😀 Można grać bez smyczków? A można 😀
Paweł Kowaluk śpiewa z Olgą Bończyk, łojezu xD Cytując opis koleżanki na GG: „Muszę iść na ten występ Rubika” xD
Część III:
Jak to się stało, że włączyłam z opóźnieniem, nie wiem xD Teraz duet Merle & Tym. Śmiechowo 🙂
Teraz Małczyk recytuje, a Grzańcia robi klimę xD
Znów Kaśki śpiewają. No, od śmiechu też trza odpocząć, a to jest całkiem milutkie 😉
Pan Mietek wrócił xDDD „Na pająkaaaaaaaaa” xDDDD Całe GG ma taki opis xD
Słuchajcie z jednym z moich ulubionych skeczy ^^ „Haaaaloo, panie zboczeńcu, jest pan tutaj?” xD Uwaga, niespodzianka – Jarek Marek zrobił sobie dready! 😉
Jacek Fedorowicz. Ciekawe, co przedstawi? Zlustrował się xD A teraz serwis informacyjny 😀 „U nas jest taka kultura spożycia!” xDD
Adaśkom przegrzały się procesory wierszowania, to dla jubilatów Fedorowicza i Tyma (70 – siątka) rymują Sobańscy xD
Adasie idą w publikę 😀 A na scenie Kabaret Pod Wyrwigroszem i Łukasz Rybarski jako Rubik xDDDD I jego nowi soliści: Romek, Przemek i Sandra królowa Egiptu xD Z „Wielkim Kuratorium” xD Ja już płaczę ze śmiechu xD
Część IV:
Łowcy! 😀 Najpierw śpiewają, potem Maryjuszek opowiada o śnie, jak go trzy lwy goniły przez osiedle 😀
Euuuuziiiiii xDDD Brat Mietek go goni z siekierą xD
Drugie wejście Neonów 🙂 Paszczu pomyka w sutannie, publika ryje, wchodzi Romek jako kościelny, publika ryje jeszcze mocniej 😀 „A w klamkę się pizłem” xD „Mój dziadek był w SB, tata w UB, a ja w ORMO. Tylko że w ’89 mi firma upadła. No to się przeniosłem do was” xDDDD „Ksiądz to jest wzóóór, taki dwa pi er” „A co to jest za wzór?” „Na aureolę” xDDDD
DNO z parodią Jeana Michaela Jarre’a 🙂 Cóż za efekty 😀
Uwaga, uwaga, teraz prawdziwa gwiazda! Boysband Słuchajcie w swoim megaprzeboju „Teraz płaczę”! 😀 Laski mdleją, zbiorowa histeria ;D
Pan Mietek z siekierą przyszedł! xD
Kabaret Młodych Panów. O, fajnie, bo byli na początku trzeciej części i przegapiłam 😛 „Pan jest w ciąży” xD „Długopis z ptakiem poproszę” xD
Des Moines – no fajnie, ale ja chcę KSM 🙁 Tak mnie dobrze KMP rozgrzali…
Kabaret Skeczów Męczących – nareszcie!!!! 😀 „Kochanie, wróciłem, tadąąą! Mam dla ciebie prezent w formie niespodzianki – stoję!” xD „Twoja matka jest staraaa… Jest staraaa… I wiesz, co ci powiem? I młodsza nie będzie!” xD I szok. Dziewczyny nie miały zwidów na początku. Jarek zapuścił wąsa 😮 Okropnie wygląda… 😡
Jacek Stachursky – „Ja go kiedyś widziałem na stoisku z mrożonkami” „A nieee, już go rozmrozili”. I to wystarcza za komentarz. Bo nawet śpiewał same covery. A za takie spieprzenie „Victorii Hotel” Kombi powinni dziada zesłać na Syberię :<
Adamy zapowiadają finał. Paru Łowców śmiga w strojach Teletubisiów xD Karol szaleje, jakiś biały niedźwiedź tańczy… A nawet dwa 😀 A dwaj zabójczy Blues Brother okazali się być – niespodzianka! Zakleszczem i Prymusem z Łowców.B! 😀
I to na tyle. Łyżeczka dziegciu na koniec – Jarek ma do kompletu jeszcze bródkę. Małą, ale ma. Co mu odbiło? ;]
Kurde Daga… ja bym takiej recenzji nie napisala xDNo fantastycznie, tylko szkoda ze meczacy na koncu :/Wzruszajace byly tez urodziny weteranow 😀 w ogole… no ja nie wiem co tu jeszcze dokomentowac…
Trochę przez przypadek powstała ta recenzja, bo spisywałam dla Naty xD
Relacja jak zwykle – pierwsza klasa XDJak i Mazurska… XD A Jarek? Laska mu we łbie zawróciła! xD Dobra, zobaczymy jak bedzie w Lubomierzu xD sija 🙂
Po relacji wnioskuję, że w tv wyglądało to dużo lepiej niż na żywo.Bo w amfiteatrze to była jedna wielka żenada…Ale Neo-Nówka rządzi i wymiata! 🙂 Kocham ludzi 🙂