Reklama xD

Postanowiłam zaszaleć. Ja w ogóle jestem szalona, ale to trzeba co jakiś czas udowadniać xD Tak więc chciałabym państwu zaprezentować rysunek autorstwa mojej niezawodnej i superzdolnej kumpeli Nanako. Ja czegoś takiego nie byłabym w stanie narysować za żadne skarby świata. Otóż i on:

http://www.deviantart.com/deviation/58837391/

Drobna uwaga – nie czytajcie komentarzy pod rysunkiem. Bo się wyda, kto, dla kogo i dlaczego… xD

6 komentarzy do “Reklama xD”

  1. Tu Stiwę.Ja i tak tych komentarzy nie jarze…Tak jedna laska pisz,że to facet ;|a ja myślała,że to laska.

      1. Dagmara… ty nie jesteś normalna całkiem… To nie jestem ja…Dziś miałem epizod w „Fali Zbrodni” i wyglądałem strasznie… Zupełnie nie jak anioł…Ale taka to praca… A obrazek, sam w sobie, świetny… Ale już się nie wygłupiaj…Udanych wakacji. Ja mam na głowie przeprowadzkę i milion różnych spraw i pewnie nigdzie odpoczywać w tym roku nie pojadę…Trochę szkoda… Może w przyszłym. Pozdrawiam. Cinek.

        1. No wiem, że nie jestem normalna (ale odkrycie…;) ). Na swoją obronę powiem, że ten obrazek był zamawiany na pocżatku marca, tylko koleżanka się ślimaczyła nieco.W „Fali zbrodni”? Łooo, tośmy z Natalą wykrakały. Dwa miesiące temu któraś coś na ten temat mówiła… Przestaję wierzyć w przypadki :PA co do wakacji, to… hm… czy zakuwanie do dwóch poprawek można uznać za sposób na udane wakacje?Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *