Pojedynek kabaretowy Kraków kontra reszta świata – relacja w formie eksperymentalnej

20.11 – Tomek (Jachimek – przyp. aut.) się zapuścił (w sensie czupryny) ^^

20.13 – Ten dresik go odmładza ^^

20.14 – Jaki Robercik! (Górski – przyp. aut.)

20.17 – Jeeezuuu xD „Łi, łi, łi!” xD

20.20 – „Hitler był najgroźniejszym z hilerowców” xD

20.22 – „I wtedy padł upragniony dla Francji De Gaule” xD

20.23 – Heny, jaka głupia puenta 😐

20.24 – Eee… O co kaman? (na scenie Kwartet Okazjonalny – przyp. aut.)

20.27 – Uaaaaghhh, disco polo xD Kocham z tego polewać xD

20.33 – Ni mo kónia… (na scenie Koń Polski – przyp. aut.)

20.34 – Wyrwigroooszeee!!!! 😀 

20.35 – Fryz Maurysia rozwala 😀 (Maurycy Polaski – przyp. aut.)

20.35 – „… że jest do Chulia niepodobny” xD

20.37 – Który przyłożył łapę do przeróbek w tym tekście?! 😐

20.38 – „Po ojcu…” – co za prostota 😀

20.39 – Nie no, naprawdę ciekawam, który to taki zbereźnik, że takie skojarzenia układa… :]

20.40 – „Ojciec wysokiego Rydzyka” xD

20.42 – „-Los frajeros! -Drodzy Polacy.” xD

20.45 – Tomek jaki seksi kapelusik xD

20.46 – MoCarty, pom pom pom…

20.47 – Kwartet szmyczkowy gra rock’n’rolla – u MoCartów wszystko jest możliwe xD

20.48 – Michał śpiewaaaa!!!! (Michał Sikorski – przyp. aut.)

20.50 – Od dzisiaj będę się modlić do Michała Sikorskiego. Powieszę sobie plakat z nim nad łóżkiem 😀

20.56 – Kmita… Eeee tam…

20.57 – Des Moines, ooo.

21.04 – Wracam po chwili z kuchni i widzę, że przerwa.

21.08 – Utwór o KRA!kowie 😀

21.11 – Heeesu, jaki straszny Bolek 😀 (Bolesław Błaszczyk – przyp. aut.)

21.12 – Tomek – jaka czapa górnicza boska xD

21.15 – Znowu ni mo kónia…

21.22 – Kwartet Okazjonalny – uahahah xD

21.27 – Tomek w czapie marynarskiej wygląda naprawdę „krejzi, seksi, kul”! 😀

21.28 – Gwidon i Romek :]

21.34 – Chatelety!!!! 😀

21.35 – Leon xD Mi się wydaje, czy Mały (Adam Małczyk – przyp. aut.) się obciął?

21.37 – Miśka (Michał Pałubski – przyp. aut.) jako monstrum xD

21.40 – Tomek w krakusce! Aaaach! ^^

21.41 – Lokalny patriotyzm, czyli Jacek Ziobro kontratakuje z prezydentem Francji 😀

21.42 – Może lepiej nie będę jadła teraz tych truskawek? Dla bezpieczeństwa… 😉

21.44 – Tomek w „kapelutku” z „przywieszką” – mniam, ładnemu we wszystkim ładnie ^^

21.45 – Wodecki. Mogę spokojnie wyjść do WC.

21.48 – Wróciłam xD

21.50 – MoCarty śpiewają z Wodeckim. Super (Mocarty, nie Wodecki).

21.58 – A teraz przerwa. Pewnikiem będę musiała czekać całą „Panoramę”.

22.00 – A jednak nie. „Panorama” dopiero o 23 będzie.

22.02 – O już się zaczęła trzecia część.

22.03 – „Rudy Felek”! 😀

22.05 – Zajebisty ten kawałek.

22.06 – Tomek w szaliczku i kaszkieciku w kratę – śliczny ^^ „Gdybym się urodził w mieście Łodzi przed stu laty…” 🙂

22.07 – Marcin (Wójcik – przyp. aut.) podczas próby zaliczył kontuzję na mokrej scenie i nie zagra 🙁

22.08 – Olbratowski! Łoo! Wyrwigrosze w pełnym składzie ruszają do ataku 😀

22.09 – „Niech się lepiej pop w ten swój rurociąg puknie” xD

22.11 – A to szybkie lopezy z tych Wyrwigroszów – afera teletubisiowa wybuchła na dniach, a oni już coś o tym mają!

22.12 – Do pomysłów Romana G. też już coś znaleźli! Cwaniaczki krakowskie! 😀

22.14 – Tekściarze Wyrwigroszów są zboczeni jak nic! xD

22.16 – Tomek ponownie w seksi kapeluszu 😉

22.17 – „-Mariaaan, powiedz, czy ty mnie kochasz, czy ty mnie nie kochasz… -Nooo…” 😀

22.19 – Nie tylko Wyrwigrosz już się czepił Teletubisia :]

22.20 – „Wam tylko jedno w głowie – seks, alkohol i wiertarka!” 😀

22.21 – Nowa Huta Gangsta! Jeeeaaaah xD

22.23 – „Inglisz is izi, inglisz is kul” xD

22.27 – Tomek w jeszcze bardziej czaderskim kapeluszu 😀

22.28 – Nieznani Sprawcy. A co to?

22.32 – Tomeeek…

22.34 – Piosenka finałowa i koniec. Oni mykają na bankiet, ja idę wymyślać sztukę fanowską ^^

4 komentarze do “Pojedynek kabaretowy Kraków kontra reszta świata – relacja w formie eksperymentalnej”

  1. „21.40 – Tomek w krakusce! Aaaach! ^^ 22.06 – Tomek w szaliczku i kaszkieciku w kratę – śliczny ^^ „Gdybym się urodził w mieście Łodzi przed stu laty…” 🙂 „No, i to oraz Rudy Felek to były najlepsze momenty pojedynku. (Ale jak obejrzę całość, to może jeszcze do czegoś dojdę.)A forma eksperymentalan relacji całkiem niegłupia, ale każdy punkcik można by jeszcze nieco rozwinąć.

    1. No tak, można by było, ale wyszłam z założenia, że lepszym odzwierciedleniem będą proste myśli, pierwsze impulsy.Dobra, chrzanię. Po prostu mi się nie chciało 😀

  2. Fajna taka oryginalna odmiana 😀 o ile oczywiście wie się o co chodzi, bo jak ktoś nie oglądał, to do dziwnych wniosków by mógł dojść xD. Ja widziałam i się uśmiałam przypominając sobie niektóre momenty ;)Pozdro! ;*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *