Przespałam się z tym wszystkim i trochę mi lepiej. Nieznacznie, ale jednak. Jeszcze lepiej mi się zrobiło po umówionym wyjściu z Natą na Konia Polskiego. Miłośniczkami wielkimi nie jesteśmy, ale każdy pretekst jest dobry do małego wspólnego wypadu 🙂 Nawet autografy mamy… 😉 Następne spotkanie 7 maja w Teatrze Zdrojowym na Grzegorz Halama Show! 😀
A jeszcze lepiej mi się zrobiło po rozmowie przez GG z Monią. Dobrze jest mieć taką Natalę i taką Monikę na czarną godzinę…
Hej! :* Cieszę się,że Ci lepiej 🙂 i zazdroszczę wypadu na Konia Polskiego,bo ja ich osobiście uwielbiam! Do Pana Cinkowskiego napisałam już e-maila. Fakt,że trochę się rozpisałam.A ile wybłagałam! Miło,że Ci się lepiej zrobiło po rozmowie na GG ze mną,ciesze się 🙂 Pamiętaj,że zawsze pomogę! :* 3maj się :*
Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki :* Może to przejściowe i mu się odwidzi?
Może się odwidzi. Mam jeszcze zadzwonić w dwa miejsca w tym tygodniu. Trzymajcie kciuki,żeby dyrektorzy chcieli ze mną gadać. Pozdrawiam. cinekk1
Trzymamy! Oczywiście we trzy 🙂
Hihih, też trzymam kciuki, mamy nadzieję, że nie opuści Pan naszego teatru :-))Pozdrawiam
Natuś, pan Grzegorz i tak opuści nasz teatr, ale grunt, żeby go gdzie indziej przyjęli.