Imprezę prowadzi DJ Zeropositiv – Sylwester 2006/2007, jak ktoś chce to także karnawał 2007 ;)

Jakiś czas temu przemówiły przeze mnie DJ – skie zapędy 😉 i sprawiły, iż napisałam listę utworów na dobrą imprezkę. Ostatnio, z racji zbliżającego się Sylwestra, uaktualniłam ją (tj. dopisałam kilka pozycji 🙂 ) i postanowiłam tutaj opublikować. Jeżeli zależy wam, by na waszej dyskotece czy zwykłej domowej imprezie dla przyjaciół zagrała muzyka dobra, ciekawa, „pod nogę”, a nienawidzicie disco polo i tych nowomód na małoletnie boysbandy, smarkate zespoły pseudorockowe czy niedojrzałe dziewczynki w ciuchach z lumpeksu – radzę się z tym wykazikiem zapoznać 😉

 

Akcent „Kylie”

Alizee „Moi Lolita”

Amy Diamond „What’s in it for me”

Ann Wisborn „La la love on my mind”

Baracuda „Ass up”

Benassi Bros. feat. Dhany „Every single day”

Bob Sinclair „World – Hold on (Children of the sky)”

Crazy Frog „We are a champions”

Danzel „Pump it up”

Dariusz Basiński & Jarosław Januszewicz „Ragazza demonica”

Dariusz Basiński & Jarosław Januszewicz „Reggae fur Markus”

Dariusz Basiński & Jarosław Januszewicz feat. Jadwiga Basińska „Bossa nova sais da cama”

DJ Triesto „Traffic”

Elize „Automatic (I’m talking to you)”

Erik Prydz „Call on me”

Groove Coverage „Poison”

Groove Coverage „7 years and 50 days”

Gunther feat. Samantha Fox „Touch me”

HiFi „To nieuczciwe”

Holly Dolly „Dolly Song (Leva’s Polka)”

In – Grid „Mamma mia”

Kalwi & Remi „Explosion”

Kalwi & Remi „Imagination”

Karmah „Just be good to me”

Kate Ryan „Je’t adore”

Michael Gray „Weekend”

Miyu Porando Musume „Reincarnation (version vogue)”

Mleko „Kto dogoni psa”

Nadiya „Parle moi”

Odd.t vs. Katarzyna Piasecka „Amada in d’mix”

Pakito „Living on video”

Rei Hazuki „Heat of the night”

Rei Hazuki „No. 1”

Robert Miles „Children”

Sean Pauli feat. Sasha „I’m still in love with you”

Słuchajcie „Teraz płaczę”

Sylver „Take me back”

Tatu „All about us”

Tatu „Friend or foe”

Tatu „Nas nie dogoniat”

Tatu „Ya soshla s uma”

T.Love „Polish boyfriend”

Turbo Soldiers „Pi i Sigma z Matplanety”

Vanilla Ninja „Tought Enought”

Virgin „2 bajki”

 

I jeszcze jedno – kilka dni temu gościem programu „Pytanie na śniadanie” był Robert Leszczyński (w niektórych kręgach znany jako DJ Barbie Kiler 😀 )  i opowiadał, jak to się powinno puszczać muzykę na imprezie (np. sylwestrowej), żeby się ludzie bawili. Zapamiętałam te najważniejsze wskazówki i jako że wzięłam to sobie do serca, także je tutaj umieszczę 🙂

1. Na początek imprezy należy zapuścić kilka kawałków, przy których ludzie absolutnie nie będą się bawić, ponieważ goście muszą się „dotrzeć”.

2. Po jakimś czasie (i kilku drinkach :D) możemy przejść do właściwego repertuaru.

3.Gdy przygotowany repertuar zostanie już w całości zagrany (wraz z ewentualnymi bisami), mogą puść w ruch kawałki w stylu „Daj mi tę noc” czy inny synthpop lub new romantic 😉

 

Życzę miłej zabawy, która ewentualnie może wyniknąć po użyciu tej „rozpiski” 🙂

2 komentarze do “Imprezę prowadzi DJ Zeropositiv – Sylwester 2006/2007, jak ktoś chce to także karnawał 2007 ;)”

  1. Co do wskazówek na imprezę, to się zgadzam! Zauważyłam też, że jak się nikt nie chce bawić, to można puścić jakieś disco polo czy kaczuszki i ludzie wychodzą na parkiet. A lista przebojów mi trochę nie pasuje, ale to dlatego,że słucham całkiem innej muzyki. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *