Smyki i smyczki ;)

Gdybym była trochę młodsza, umarłabym chyba z radości.

Mam dwa bilety na Grupę MoCarta!!! 😀

Rząd drugi. Nieźle.

Tylko mama będzie musiała usiąść osobno, bo już drugiego miejsca w tych okolicach nie dało się załatwić 😉

 

Olka i Magda kazały mi ich pozdrowić. Jeżeli w ogóle się do nich dostanę, to czemu nie? 😉

 

Czeka mnie godzinka wykwintnej zabawy… I’m lovin’ it 😉

3 komentarze do “Smyki i smyczki ;)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *