Gdybym była trochę młodsza, umarłabym chyba z radości.
Mam dwa bilety na Grupę MoCarta!!! 😀
Rząd drugi. Nieźle.
Tylko mama będzie musiała usiąść osobno, bo już drugiego miejsca w tych okolicach nie dało się załatwić 😉
Olka i Magda kazały mi ich pozdrowić. Jeżeli w ogóle się do nich dostanę, to czemu nie? 😉
Czeka mnie godzinka wykwintnej zabawy… I’m lovin’ it 😉
O,jak Ci fajnie <3
No to czekamy na relację 😀
Już już już…Lecę, lecę! 😉