Dół gigant

Mam doła giganta. Dlaczego? Koleżanki z Forum fanów Formacji Chatelet były wczoraj na występie chłopaków w Grotesce.

I co?

To był ostatni występ Jerzyka Połońskiego z Formacją.

Dlaczeeego??? 🙁

Dla mnie FCH to Adam Małczyk, Adam Grzanka, Michał Pałubski i Jerzy Jan Połoński. Inaczej sobie tego nie wyobrażam.

 

Na forum już szykujemy protest.

 

A póki co chodzę po Necie i chce mi się wyyyć… :((((

 

5 komentarzy do “Dół gigant”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *