Mam doła giganta. Dlaczego? Koleżanki z Forum fanów Formacji Chatelet były wczoraj na występie chłopaków w Grotesce.
I co?
To był ostatni występ Jerzyka Połońskiego z Formacją.
Dlaczeeego??? 🙁
Dla mnie FCH to Adam Małczyk, Adam Grzanka, Michał Pałubski i Jerzy Jan Połoński. Inaczej sobie tego nie wyobrażam.
Na forum już szykujemy protest.
A póki co chodzę po Necie i chce mi się wyyyć… :((((
Cóż powiedzieć… wspieramy Cię, przeżywam razem z Tobą.
Dżenguję…Sniiiif… 🙁
Ej… Beznadzieja! Beczeć mi się chce.. xoxo
;(… nie spodziewałam się tego 😐 A tak w ogóle tu Stefni z forum.
No cóż…Musimy się przyzwyczaić… 🙁