Phone

No i się udało.Po roku oszczędzania…

MAM KOMÓRKĘ 😀

Jupiiiii! 🙂

To była dobra inwestycja.Sony Ericsson K510i z aparatem,kamerką,odtwarzaczem MP3,kompozytorem dzwonków polifonicznych,programem do obróbki fotek i filmików,możliwością przypisywania dzwonków do konkretnych osób…Dobra,więcej nie będę wymieniać,bo wyjdzie,że się przechwalam 😉

 

Aha-i gratis dostałam kabel USB.

Jak mi oprogramowanie odpali,to jako dzwonek będę mieć coś naprawdę fajnego…Może „Śpiworki”? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *