No i się udało.Po roku oszczędzania…
MAM KOMÓRKĘ 😀
Jupiiiii! 🙂
To była dobra inwestycja.Sony Ericsson K510i z aparatem,kamerką,odtwarzaczem MP3,kompozytorem dzwonków polifonicznych,programem do obróbki fotek i filmików,możliwością przypisywania dzwonków do konkretnych osób…Dobra,więcej nie będę wymieniać,bo wyjdzie,że się przechwalam 😉
Aha-i gratis dostałam kabel USB.
Jak mi oprogramowanie odpali,to jako dzwonek będę mieć coś naprawdę fajnego…Może „Śpiworki”? 😉