Mikołajki…czy coś…

Rano pod poduszką znalazłam mikołajkowy prezent.Tusz do rzęs marki Rimmel i cienie do powiek.Wszystko w odcieniu brązu 🙂

Będzie do kompletu ze szminką z Avonu 😉

2 komentarze do “Mikołajki…czy coś…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *