Druga rocznica :)

Szanowne panie,szanowni panowie.

Dnia 1 grudnia br. o godzinie 14.51 minęły dwa lata,od kiedy powstał ten blog.

 

A teraz będzie mniej oficjalnie 🙂

Rany koguta,to już dwa lata!Niesamowite!Kiedy to było? 😉 Bardzo zamierzchłe czasy to są raczej 😉

2 komentarze do “Druga rocznica :)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *