Szanowne panie,szanowni panowie.
Dnia 1 grudnia br. o godzinie 14.51 minęły dwa lata,od kiedy powstał ten blog.
A teraz będzie mniej oficjalnie 🙂
Rany koguta,to już dwa lata!Niesamowite!Kiedy to było? 😉 Bardzo zamierzchłe czasy to są raczej 😉
Popkulturalny gryzipiór na różnych dróżkach.
Szanowne panie,szanowni panowie.
Dnia 1 grudnia br. o godzinie 14.51 minęły dwa lata,od kiedy powstał ten blog.
A teraz będzie mniej oficjalnie 🙂
Rany koguta,to już dwa lata!Niesamowite!Kiedy to było? 😉 Bardzo zamierzchłe czasy to są raczej 😉
Gratuluje :)Fajna rocznica 🙂
Każda następna będzie jeszcze fajniejsza 😉