Duuubiiiiduuuu ;)

Siedzę sobie przy kompie,a tu mama mnie prosi do dużego pokoju.W telewizji leciało akurat „Dubidu”.Mama pokazała mi sympatycznie wyglądającego czarnulka w jasnej koszuli.”To przypadkiem nie jest Imiela?”-zapytała.Przypadkiem to był on :] Trafiłam na duet Konrad Imiela i Fiolka Najdenowicz-śpiewali „The rivers of Babilon” Boney M!Jestem zachwycona!Konradem oczywiście,bo Fiolką się nie interesuję ;)Ale najśmieszniej było przy kalamburach.Wyobraźcie sobie-Konrad pokazuje O.N.A. 😀

Muszę wyłapać powtórkę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *