Brawo!!!Bis!!! :)

Siedzę przed telewizorkiem i popatruję na dobranockę aktorsko-kukiełkową „Babcia Róża i Gryzelka” (lubię czasem pooglądać,bo ten serial ma swój urok :} ).Odcinek opowiadał o różnych strachach. Pytanie za 100 punktów – kto zagrał przemiłe w gruncie rzeczy uosobienie wszelkich dziecinnych strachów,które samo się boi???

Odpowiedź – sam Andrzej Mastalerz!!! :O

Cóż za miła niespodzianka!Pan Andrzej potwierdził swój i tak trudny do zaprzeczenia talent aktorski m.in. śpiewając przesympatyczne piosenki.

 

Panie Mastalerz,prosimy więcej takich niespodzianek! 🙂

3 komentarze do “Brawo!!!Bis!!! :)”

    1. Na bieżąco nie oglądam już, ale jak trafię przy zmienianiu kanałów, to chętnie oglądam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *