Przedsięwzięcie sfinalizowane :)

Wystarczył mi tylko miesiąc! 🙂 22 września za uzbieraną kwotę 49 złotych i 99 groszy w księgarni „BK” w Jeleniej Górze nabyłam książkę Izoldy Kiec pt.”W kabarecie”.To lektura obowiązkowa dla wszelakich kabaretożerców takich jak ja 🙂

4 komentarze do “Przedsięwzięcie sfinalizowane :)”

  1. Książka „W kabarecie” jest genialna. A ponieważ juz ją posiadasz, to pewnie wiesz. Ogólnie kabaret fajny jest. Pozdrawiam!PS. Czemu się nie przyznałaś, że mnie dodałaś do linków? Teraz się nie wykręcisz, jesteś w linkach u mnie 🙂

    1. Kurczę,to już druga osoba,którą powinnam była poinformować 😉 Dzięki za wizytę…linka zresztą też 😉 Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *