Wystarczył mi tylko miesiąc! 🙂 22 września za uzbieraną kwotę 49 złotych i 99 groszy w księgarni „BK” w Jeleniej Górze nabyłam książkę Izoldy Kiec pt.”W kabarecie”.To lektura obowiązkowa dla wszelakich kabaretożerców takich jak ja 🙂
Popkulturalny gryzipiór na różnych dróżkach.
Wystarczył mi tylko miesiąc! 🙂 22 września za uzbieraną kwotę 49 złotych i 99 groszy w księgarni „BK” w Jeleniej Górze nabyłam książkę Izoldy Kiec pt.”W kabarecie”.To lektura obowiązkowa dla wszelakich kabaretożerców takich jak ja 🙂
a możesz napisac o czym jest ta książka??
Oczywiście 🙂 To książka o historii polskiego kabaretu 🙂
Książka „W kabarecie” jest genialna. A ponieważ juz ją posiadasz, to pewnie wiesz. Ogólnie kabaret fajny jest. Pozdrawiam!PS. Czemu się nie przyznałaś, że mnie dodałaś do linków? Teraz się nie wykręcisz, jesteś w linkach u mnie 🙂
Kurczę,to już druga osoba,którą powinnam była poinformować 😉 Dzięki za wizytę…linka zresztą też 😉 Pozdrawiam.