Jarmark z niespodzianką ;)

24 września.Niedziela.Miałam iść na Barejadę,na kabaret Słuchajcie.Nie poszłam.To jest pomyliłam godziny.Co za dupa ze mnie.

 

Ale na Jarmark Staroci poszłam.Archiwalnego „Kawajca” i parę japońskich kart telefonicznych kupiłam 🙂

I minęłam na Placu Ratuszowym na wysokości Cepelii niespodziankę.

W osobie Jarosława Marka Sobańskiego.

Bo jego to się w tłumie nie da nie zauważyć 🙂

 

2 komentarze do “Jarmark z niespodzianką ;)”

  1. trzeba było mnie zagaić to bym przynajmniej opowiedział jak było podczas wystepu „na gorąco”pozdro!( obok mnie szła kask i tomek)jms

    1. No widzisz,niby to takie proste,nie? Tylko ja nieśmiała jestem.Zbyt nieśmiała.Nie byłam w stanie nawet się Tobie solidnie przyjrzeć (i dostrzec Kaśki i Tomka).Ale „następną razą” zagaję.Obiecuję! :)Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *