Dlaaaaczeeeegooooo?!? :(

W piątek 8 września kupiłam sobie „Świat seriali”.I czytam sobie,co tam w nowym sezonie wydarzy się w polskich serialach.Doczytuję sobie o „M jak miłość”.Co prawda nie oglądam tego,bo to badziewstwo straszne,ale looknąć,co tam dennego ci scenarzyści wymyślili to przecież można 🙂 Tak więc sobie przerzucam ten tekst,a tam…Posłużę się zapowiedzią ściągnietą ze strony www.m-jak-milosc.pl:

„Trójkąt numer dwa wyrośnie w Grabinie. Tutaj między zgodne małżeństwo – Hankę i Marka – wkroczy femme fatale… Grażyna (Bożena Stachura), pierwsza miłość Mostowiaka, zrobi wszystko, by dawne uczucie zapłonęło na nowo. A to komplikacji dopiero początek. „Trójkąt” w pewnym momencie zamieni się bowiem… w pięciokąt! Najpierw Grażyna wpadnie w oko Peterowi (Radosław Pazura), który odmowy raczej nie uznaje… Później do Grabiny, w ślad za kochanką, przyjedzie Claude (Jacek Bończyk) – mężczyzna, z którym Grażyna związała się we Francji… „

O BOSHE,ZA COOO?!?Dlaczego jeden z moich ulubionych aktorów?!?Owszem,chciałam,żeby dostawał nowe role,ale dlaczego w takiej kwintesencji kiczu,populizmu i telewizyjnej prowizorki???Mógłby zagrać w „Samym Życiu”,a nawet w „Klanie” czy w „Złotopolskich”,BYLE TYLKO NIE W TAKIM KRETYNIZMIE JAK „M JAK MIŁOŚĆ”!!!>:(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *