New school

4 września rozpoczęłam naukę w klasie 1 a Liceum Ogólnokształcącego im.Jędrzeja Śniadeckiego w Jeleniej Górze.

Na razie mi się tam podoba 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *