Tu est petrus

Po roku ekipa Rubika znów zawitała do Jeleniej!Tym razem z oratorium „Tu est petrus”.Wrażenia były bez mała kosmiczne!:) Soliści:Dorota Marczyk,Joanna Słowińska,Olga Szomańska,Janusz Radek,Przemysław Branny i Jacek Januszewicz (w zastępstwie za Maćka Miecznikowskiego) byli genialni.A Radek to w ogóle cud miód jest 🙂 Co prawda musiałam stać i to na palcach,żeby wszystko widzieć,ale co tam.Warto było! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *