Wypad do Wrocka :)

A 17 sierpnia zrobiłam wypad z mamą do Wrocka.Super,gdyby nie ten upał… XO Ale ogólnie gites było.W MediaMarkcie znalazłam płytę Artura Andrusa „Łódzka”! 🙂 A już miałam brać „Historię podwodną” Lecha Janerki 😉 Poza tym wizyta w Galerii Dominikańskiej,długi spacer Rynkiem,ulicą Piłsudskiego,pierwszy chyba w życiu przejazd tramwajem i ZOO (przerwane przedwcześnie z powodu upału-ja już normalnie schodziłam :P).Wypas,krótko mówiąc! 🙂

2 komentarze do “Wypad do Wrocka :)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *