Przedsięwzięcie ;)

12 sierpnia wypatrzyłam w jednej z jeleniogórskich księgarń książkę o kabarecie.Za 50 zł 🙁 Tak więc postanowiłam uskładać sobie tą kasę własnym sumptem.Wiecie-sprzedaż starych podręczników,makulatury,żulenie od rodziców…;) Na dzień dziesiejszy mam już 12,50 zł! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *