Chlip-hop rozmowa (z) piosenką

A wczoraj byłam na koncercie Magdy Umer i Andrzeja Poniedzielskiego! 🙂 Spektakl nosił miły dla ucha tytuł „Chlip-hop rozmowa (z) piosenką” i był genialny 🙂 Całość miała konwencję skype’owania dwojga znajomych,którzy przy okazji grzebali po Necie.Dużo subtelnego dowcipu,piękne piosenki i wspaniali wykonawcy.Dopiero teraz przekonałam się co do Magdy Umer.A Andrzeja Poniedzielskiego już od dłuższego czasu uznaję za mistrza i to z jego powodu byłam na tym koncercie 🙂 Ogólnie-cud miód malina 🙂

4 komentarze do “Chlip-hop rozmowa (z) piosenką”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *