A wczoraj byłam na koncercie Magdy Umer i Andrzeja Poniedzielskiego! 🙂 Spektakl nosił miły dla ucha tytuł „Chlip-hop rozmowa (z) piosenką” i był genialny 🙂 Całość miała konwencję skype’owania dwojga znajomych,którzy przy okazji grzebali po Necie.Dużo subtelnego dowcipu,piękne piosenki i wspaniali wykonawcy.Dopiero teraz przekonałam się co do Magdy Umer.A Andrzeja Poniedzielskiego już od dłuższego czasu uznaję za mistrza i to z jego powodu byłam na tym koncercie 🙂 Ogólnie-cud miód malina 🙂
jak dlugo trwal chlip hop???
Godzinkę może…
yhym dzieki 🙂 a powiedz cos jescze na temat tego spektaklu 🙂
Wiesz… To jeden z tych spektakli, które cięzko się opisuje…