Dyplomik

10 czerwca odbywał się w naszej budzie tzw. Festiwal Nauki.Podczas niego rozdano dyplomy za konkurs na recenzję spektaklu „Dożywocie” (o spektaklu piszę na moim blogu we wpisie z 22 kwietnia pt.”Wiwat,wiwat dożywocie!”).Wyróżnienia wręczał Tadeusz Wnuk,aktor naszego teatru,odtwóca roli Łatki w „Dożywociu”.Tak się złożyło,że przypadł mi jeden dyplom.Z podziękowaniami od Teatru Jeleniogórskiego,ho,ho.Jeszcze tego samego dnia podczas zakupów w Tesco nabyłam antyramę,żeby dyplomik sobie oprawić.Poza tym wyróżnione prace (piszę „wyróżnione”,bo nagród jako takich nie było) można przeczytać na stronie Teatru Jeleniogórskiego.Na początku działu „Recenzje uczniów z Dożywocia” czytamy:”Witamy na naszej stronie internetowej uczniów Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze-w roli recenzentów spektaklu „Dożywocie”.Fragmenty ich opinii zamieszczamy poniżej.W całości publikujemy recenzję Dagmary Niemiec z klasy 3 c,najbardziej naszym zdaniem oryginalną i szczerą,napisaną z urzekającą werwą i lekkością”.Muszę przyznać,że moja próżność przyszłego reżysera została mile połechtana 🙂 Zainteresowanych zapraszam pod poniższy adres 🙂

http://www.teatr.jgora.pl/pisza.php?id=41

2 komentarze do “Dyplomik”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *