HI WAY

23 maja zmieniło się moje życie.23 maja zobaczyłam „Hi Way”.Kultowy film.To nic,że ci durni krytycy go nie docenili.Jestem dzieckiem pokolenia,które w przyszłości socjologowie nazwą Hi Way.

3 komentarze do “HI WAY”

  1. Veronique-to super 🙂 Na Twojego bloga przy odrobinie czasu wpadnę.Kaja-sorry,ale nie chce mi się 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *