Wiktory dla Mumio!!!

Dnia 24 kwietnia rozdano Wiktory 2005.Dwa z nich (w kategoriach „Najlepszy piosenkarz/artysta estradowy” i „Odkrycie roku”) zdobiła miła memu sercu grupa Mumio.Cudnie!

Hasło na dziś:”Mumio do boju,dziewczyny,chłopaki!” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *