Alleluja! :)

W dniach 16-17 kwietnia mieliśmy Wielkanoc.Byłaby fajniejsza,gdybym nie miała grypy,no ale i tak było fajosko 🙂 W telewizji puścili „Rogate Ranczo” i tam były takie geniaaalne świnki :}Poza tym „Mój pierwszy raz” i Kabaret Pod Wyrwigroszem kontratakuje 😉

3 komentarze do “Alleluja! :)”

  1. UWAGA Jeśli masz bloga to zapraszam cię do wzięcia udziału w konkursie na naj bloga na mojej stronie http://agata-my-world.blog.onet.pl , a jeśli jeszcze nie masz bloga to pomóż swoim znajomym zdobyć szansę za zwycięstwo i poleć tą stronę soim przycaiołom . Przeczytaj uważnie notkę o regulaminie i zasadnach wzięcia udziałuZAPRASZAM : Agata : )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *