W dniach 16-17 kwietnia mieliśmy Wielkanoc.Byłaby fajniejsza,gdybym nie miała grypy,no ale i tak było fajosko 🙂 W telewizji puścili „Rogate Ranczo” i tam były takie geniaaalne świnki :}Poza tym „Mój pierwszy raz” i Kabaret Pod Wyrwigroszem kontratakuje 😉
Jak możesz doadaj moją stroke o Drzewie Kabaretowym w linkach http://www.drzewokabaretowe.webpark.pl
UWAGA Jeśli masz bloga to zapraszam cię do wzięcia udziału w konkursie na naj bloga na mojej stronie http://agata-my-world.blog.onet.pl , a jeśli jeszcze nie masz bloga to pomóż swoim znajomym zdobyć szansę za zwycięstwo i poleć tą stronę soim przycaiołom . Przeczytaj uważnie notkę o regulaminie i zasadnach wzięcia udziałuZAPRASZAM : Agata : )
Alex-nie ma problemu :)Agata-sorry,ale nie chce mi się 🙂