Waiting for the Hi Way

Już niedługo premiera filmu Jacka Borusińskiego „Hi Way”.Węszę kamień milowy.Póki co pozostaje mi nucić „O Żizeloooo!!!” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *