Producenci serialu „Na dobre i na złe” rozpieszczają mnie w tym sezonie.19 marca Dwójka wyemitowała jubileuszowy 250 odcinek z udziałem Jacka Bończyka.Narrreszcie 🙂 Pan Jacek miał przed sobą trudne zadanie.Jego bohater,właściciel firmy przewozowej i ojciec rodziny,nie mógł zaakceptować decyzji swojej młodszej siostry Iwony,która z powodu dręczącego ją transseksualizmu zdecydowała się na zmianę płci.Sam odcinek był bardzo ciekawy,gdyż poruszał delikatny temat w subtelny sposób.No i pan Bończyk-aktorskie pandemonium 🙂