To już rok!

Dwa dni temu był 1 grudnia 2005 roku,co oznacza,że minął (tadam!) rok,od kiedy prowadzę mojego bloga o wiele mówiącej nazwie „Daguchna to właśnie ja :)”.Jeśli chcecie mi złożyć z tej okazji jakieś życzenia,to możecie to zrobić tutaj 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *