Ja chcę iść do teatru!!!

Za trzy dni Mikołajki,a mama obiecała mi w prezencie bilet do teatru.Na Jeleniogórskie Spotkania Teatralne przyjechał Teatr Powszechny z Warszawy ze spektaklem „Słomkowy kapelusz”.Jejku,jak bardzo chciałabym zobaczyć Sławomira Packa na żywo!Trzymajcie kciuki,żeby mi się udało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *