Wkurzenie,czyli Daguchna przy telewizorze ;)

Wczoraj TVP 2 mnie wkurzyła.Co prawda film „Rozdarcie,czyli Gombro w Berlinie” zostanie wyemitowany 10 listopada,ale o…1.35 w nocy.Nieee no,chyba ich zabiję.Całe szczęście następnego dna mam wolne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *