31 października całą bandą poszliśmy na Halloween.Magda i Paulina były czarownicami,Marta-zmorą (zasłużyła na nagrodę za najlepszy kostium),Piotrek-Tofikiem,a ja-zombiakiem.Muszę przyznać,że świetnie było 🙂
Popkulturalny gryzipiór na różnych dróżkach.
31 października całą bandą poszliśmy na Halloween.Magda i Paulina były czarownicami,Marta-zmorą (zasłużyła na nagrodę za najlepszy kostium),Piotrek-Tofikiem,a ja-zombiakiem.Muszę przyznać,że świetnie było 🙂