Halloween :)

31 października całą bandą poszliśmy na Halloween.Magda i Paulina były czarownicami,Marta-zmorą (zasłużyła na nagrodę za najlepszy kostium),Piotrek-Tofikiem,a ja-zombiakiem.Muszę przyznać,że świetnie było 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *