Survival czas zacząć

W niedzielę złapałam jakieś przeziębienie,więc nie było mnie na pierwszym spotkaniu na bierzmowanie w poniedziałek 11 października.Na szczęście kochana Magdzia wszystko mi przekazała.Ludzie,mamy chodzić do kościoła na niedzielną mszę na 8.30!!!Oni tam oszaleli!!!W takim wypadku chyba nie wyrobię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *