Po prostu poezja! :)

Obiecałam sobie,że będę oglądać „Pszczółkę Maję”,tak więc to czynię.Głos Henryka Talara wywołuje u mnie anegdotyczny wręcz zachwyt.Jak żaden inny.Ciekawe,dlaczego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *