Survival

Wyrok zapadł-29 września zostałam zapisana na listę idących do bierzmowania.Nie chcę obrazić niczyich uczuć religijnych,ale jak to przetrwam,to dopiero będzie cud.

4 komentarze do “Survival”

  1. hehe, nie martw się:)) jak ja j mój brat przeżylismy, to Tobie tez nic nie będzie:D, a wierz mi, że nasza awersja do jakichkolwiek praktyk religijnych kościoła jest wieeelka. ale badź dzielna:D pozdrowienia i buziaczki z sokółki:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *