Wyrok zapadł-29 września zostałam zapisana na listę idących do bierzmowania.Nie chcę obrazić niczyich uczuć religijnych,ale jak to przetrwam,to dopiero będzie cud.
Popkulturalny gryzipiór na różnych dróżkach.
Wyrok zapadł-29 września zostałam zapisana na listę idących do bierzmowania.Nie chcę obrazić niczyich uczuć religijnych,ale jak to przetrwam,to dopiero będzie cud.
mnie pewnie nawet batman nie dopuści:Pto dopiero byłby cud:Dale jak na razie, staram sie jak moge:]miłego zycia!( http://oczymaduszy.blog.onet.plhttp://moja-empatia.blog.onet.plhttp://opowiem.wam.cos.blog.onet.pl )
Dzięki za wsparcie 🙂 Na razie nie mam za dużo czasu,więc twoje blogi odwiedzę przy okazji,ale na pewno to zrobię 🙂
hehe, nie martw się:)) jak ja j mój brat przeżylismy, to Tobie tez nic nie będzie:D, a wierz mi, że nasza awersja do jakichkolwiek praktyk religijnych kościoła jest wieeelka. ale badź dzielna:D pozdrowienia i buziaczki z sokółki:)
Dzięki za wsparcie,bardzo mi się teraz przyda 🙂