Pięć lat przed pogodą,czyli barman Adolf…tfu!…Adek :)

Dzięki  wolnemu „chorobowemu” miałam okazję obejrzeć dwa odcinki serialu „Lokatorzy” sprzed pięciu lat z udziałem Marka Kocota.Ktoś ze słabym wzrokiem nie rozpoznałby tego bądź co bądź sympatycznego aktora nie tylko ze względu na to,że pan Marek grał bez okularów,ale i dlatego,że był wówczas obcięty na zero.Nie znoszę,jak meżczyźni robią sobie dobrowolnie taką fryzurę,ale w tym wypadku da się to przeboleć.W „Lokatorach” pan Marek wcielił się w postać Adka,barmana z klubu „Muszelka”.Tak naprawdę ma na imię Adolf,ale z wiadomych przyczyn nie pozwala się tak tytułować.Mała rólka,aczkolwiek przyjemna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *