Kuzynka

14 czerwca do Jeleniej Góry przyjechała moja kuzynka Paulina ze swoją mamą,ciocią Elą.Paula tylko trochę się zmieniła,chociaż ostatni raz widziałyśmy się sześć lat temu,kiedy byłam u niej w Sokółce na wakacjach.Przez czas swojego pobytu w Jeleniej Górze Paulina i ciocia mieszkały u babci.Ja i mama odwiedziłyśmy je dwa razy.Super było 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *