24 czerwca-wreszcie koniec szkoły! 🙂 Co na świadectwie?Średnia 3,5 i miejscami cienkie oceny:
język polski:5
historia:3
WOS:4
język angielski:4
fizyka:2
chemia:2
biologia:3
geografia:4
sztuka:5
technika:4
informatyka:4
w.f.:4
matematyka:2
Plus tytuł Mistrza Ortografii Klas Drugich,”Król Lir” SZekspira i karta rowerowa 🙂 No i WAKACJE!!!:)