Koniec roku

24 czerwca-wreszcie koniec szkoły! 🙂 Co na świadectwie?Średnia 3,5 i miejscami cienkie oceny:

język polski:5

historia:3

WOS:4

język angielski:4

fizyka:2

chemia:2

biologia:3

geografia:4

sztuka:5

technika:4

informatyka:4

w.f.:4

matematyka:2

Plus tytuł Mistrza Ortografii Klas Drugich,”Król Lir” SZekspira i karta rowerowa 🙂 No i WAKACJE!!!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *