Stłuczenie

Nienawidzę koszykówki.16 czerwca na w.f.-ie grałyśmy w kosza z tymi ofiarami z trzeciej.Jedna z nich tak celnie podała do mnie piłkę,że wróciłam do domu ze stłuczonym palcem wskazującym,który jest przecież dla mnie niezbędny do pisania >:(  Chociaż od owego nieszczęsnego wypadku minęło już prawie dwa tygodnie,palec nadal mnie boli!Cholera!>:(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *