To będzie relacyja z w sumie niemałej rangi wydarzenia…
„Duży”, 45-minutowy program Neo-Nówki na Kabaretowej Scenie Dwójki.
Ostatni telewizyjny występ z Michałem Paszczykiem w składzie.
Smutno i wesoło zarazem będzie… Dziwne. Bardzo dziwne.
Zaczyna się. Wchodzi Romek (boski uśmieszek :D), zapowiada… Cóż za talent konfersansjerski! A na widowni sobowtór innego, mniej fajnego Romana i parodiujący Nelly Rokitę mój krajanin Jacek Ziobro 😀
O, „Przyjazny urząd”… Jaki ładny Paszczu w ładnej marynarce w kratkę…
„Jestem miły, uśmiechnięty, czuły i ładnie pachnę” – a my go kochamy 😀
„- Dekarz w ciąży? – To te hormony…” <- szczerze mówiąc, jebłam… Widzę, że nie tylko mnie ostatnio bawi pojęcie faceta w ciąży… xD
Mimika Paszcza mnie rozwala… Ależ go nosiiiii… 😀
„- Gdzie byłaś? – Na poczcie. – Po co? – … Na aerobiku.”
Ale im dzisiaj idzie… Taka ikra jak nigdy…
„Ale dwa metry na dwa plakat Giertycha?!? W samych stringach?!?” xD
Aaaaaaaah! „Wesele”! Jak ja ten skecz kocham!
Huh. Cóż za romantyzm. Nawet jak chłopak z chłopakiem tańczy 😀
Ajjjjjjjj… Perwerssss…! (Dommelku, pozdrawiam cię xD)
Ohohohoho. Coś, czego nie znam jeszcze. Mmmm. Moherki w autobusie! 😀
„Ty, >>Barka<< spadła z pierwszego”.
K…a! xD
Hm. Paszczu jako kanar wygląda… hm… sexy… ^^’
Ksiąąądz i kościelnyyy, aaaach. Kocham Romka w tej roli 😀
„Aaale Harry Potter…” xD
Kocham tę puentę.
To już koniec? Ech… Ale piosenka będzie – czyli coś, czego w Neo-Nówce brak. Trzech fałszujących tenorów… Tylko szkoda, że bez solówek… I taka troszkę dziwna, nieneonowa… Ale ważne, że była. Może to lepiej, że inaczej…
Czuję się dziwnie, wiedząc, że nigdy już nie będzie takiego programu. Że nigdy nie będzie już takiej Neo-Nówki, jak ta, którą pokochałam prawie rok temu. Coś się kończy, coś zaczyna…
Mogłam być na ich występie we Wrocku 12 grudnia. Na jednym z ostatnich w tym składzie. Brak autobusu powrotnego niestety zadecydował o tym, że na 90% mnie tam nie będzie. A nawet kasę na bilet już miałam. Ech.
„Isn’t ironic?
Don’t you think?…”
Dziękuję za pozdro :DAle ja nie miałam czegoś takiego „ahaha!ahihihi! Jeszcze!”…niestety.Być może ze wzgledu na świadomość,ze już Paszcza nie będzie…:(PS. On zawsze jest sexy!
Mandy http://www.kabaretdno.onet.pl – Oglądałam Neonówkę… Szkoda, że już nie będą występować w tym składzie. A nie da się zanocować we Wrocku? A może jakieś busy jeżdżą!?
Jeżdżą, jeżdżą… ale do 22. A występ zaczyna się o 20.30.Nocleg nie wchodzi w rachubę. Nie mam u kogo.