Mało fascynujące podsumowanie ostatniego… tygodnia? Dwóch?

Piątek, 8 lutego – po wielu perturbacjach finansowych nareszcie nabyłam drogą kupna głośniki do komputera. Teraz cieszę się 534 utworkami na komputerze i pewną ilością filmików 🙂

Sobota, 9 lutego – kolejny atak weny twórczej. Powstaje teledysk do dyskotekowego przeboju „Wyginam śmiało ciało”.

Niedziela, 10 lutego – Natka przynosi przeboską wieść – 8 marca kabareton w Jeleniej: wystąpią m. in. Hrabi i Formacja Chatelet 😀

Poniedziałek, 12 lutego – wstrząsający powrót do rzeczywistości. Witaj, szkoło.

Środa, 14 lutego – popsuł mi się Winamp. Jasna cholera! :/ I w dodatku nie wiem, dlaczego. Od Walentynek jadę na Windows Media Player 😐

Czwartek, 15 lutego – nagły atak weny twórczej. Powstaje jajcarska czołówka do „Kryminalnych”.

2 komentarze do “Mało fascynujące podsumowanie ostatniego… tygodnia? Dwóch?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *