Piątek, 8 lutego – po wielu perturbacjach finansowych nareszcie nabyłam drogą kupna głośniki do komputera. Teraz cieszę się 534 utworkami na komputerze i pewną ilością filmików 🙂
Sobota, 9 lutego – kolejny atak weny twórczej. Powstaje teledysk do dyskotekowego przeboju „Wyginam śmiało ciało”.
Niedziela, 10 lutego – Natka przynosi przeboską wieść – 8 marca kabareton w Jeleniej: wystąpią m. in. Hrabi i Formacja Chatelet 😀
Poniedziałek, 12 lutego – wstrząsający powrót do rzeczywistości. Witaj, szkoło.
Środa, 14 lutego – popsuł mi się Winamp. Jasna cholera! :/ I w dodatku nie wiem, dlaczego. Od Walentynek jadę na Windows Media Player 😐
Czwartek, 15 lutego – nagły atak weny twórczej. Powstaje jajcarska czołówka do „Kryminalnych”.
przewaga weny twórczej;) Pozdro i liczę na rewanżyk=] http://czarno-na-bialym-o-mnie.blog.onet.pl/
Dzięki… Ale nie gram w te klocki.