Jaka to mruczanka? ;)

Jał! Dzisiaj w „Jaka to melodia” gra nie kto inny, jak członkowie jednego z moich ulubionych kabaretów – Ani Mru Mru! Co za radość! 😀

Co Michał robiłby, gdyby nie był tym, kim jest? Realizatorem dźwięku w Trzecim Programie Polskiego Radia 🙂

Nie no, po prostu ich kocham 😉 Totalną schizę robią z „porządnego programu” 😉

Po drugiej rundzie odpada Michał, a prowadzi… One and only… Waldeeek!!! ;D

Niespodzianka – „The MruMrus” śpiewają „Wiązankę melodii ludowych”, czyli „Aliena” w nowszej wersji (a Waldek pięknie zaciął na gitarze elektrycznej 🙂 ).

Do finału przechodziii…. Marcin. No okej 😉

No i fajnie. Była zabawa, a przy okazji pieniążki na szczytny cel. Brawo, chłopaki, brawo.

 

P.S. I niech mi ktoś jeszcze raz powie, że Ani Mru Mru jest przereklamowane, to pójdę z nim na solo.

„Zawsze wierna i oddana Mruczakowa chuligana”? Czemu nie? Brzmi całkiem, całkiem… 😉

 

3 komentarze do “Jaka to mruczanka? ;)”

  1. ja mówię, że są przereklamowani, a teraz to się dopiero zacznie, po tych telekamerach, no cóż masy wybrały AMM, ale może ja nie chcę oglądać ich twarzy i słuchac mało śmiesznych dowcipów w każdym mozliwym programie, no cóż, ciąg dalszy reklamowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *