30 marca hurtem (czytaj:z dużą ilością ludzi z mojej szkoły) wybraliśmy się do Teatru im.Norwida w Jeleniej Górze na spektakl „Dożywocie”.Cud miód,w szczególności Robert Dudzik jako Filipek 🙂
Popkulturalny gryzipiór na różnych dróżkach.
30 marca hurtem (czytaj:z dużą ilością ludzi z mojej szkoły) wybraliśmy się do Teatru im.Norwida w Jeleniej Górze na spektakl „Dożywocie”.Cud miód,w szczególności Robert Dudzik jako Filipek 🙂